Taal

Tarieven

CodeCountryCurrencyWe BuyWe SellInverse BuyInverse Sell
AEDUnited Arab EmiratesDirhams0.350890.387832.84992.5785
CADCanadaDollars1111
CHFSwitzerlandFrancs1.395861.48220.71640.6747
CNYChinaYuan Renminbi0.183580.20295.44734.9285
EUREU CountriesEuro1.504631.552130.66460.6443
GBPUnited KingdomPounds1.661261.729060.6020.5783
JPYJapanYen0.011990.0132583.409875.466
OMROmanRials3.418083.62950.29260.2755
USDUSADollars1.348531.367520.74150.7312

Rates updated on 7/6/2020 at 23:55:19


De bovengenoemde valuta wisselkoersen zijn de huidige koersen en kunnen dagelijks veranderen gebaseerd op de globale markt. MGFG biedt de meest gunstige koers voor de verschillende verhandelde valuta´s vergeleken met andere financiële instellingen.

Breng uw geld nu meer