Taal

Tarieven

CodeCountryCurrencyWe BuyWe Sell
AEDUnited Arab EmiratesDirhams0.350890.38783
CADCanadaDollars11
CHFSwitzerlandFrancs1.395861.4822
CNYChinaYuan Renminbi0.183580.2029
EUREU CountriesEuro1.504631.55213
GBPUnited KingdomPounds1.661261.72906
JPYJapanYen0.011990.01325
OMROmanRials3.418083.6295
USDUSADollars1.348531.36752

Rates updated on 7/6/2020 at 23:55:19


De bovengenoemde valuta wisselkoersen zijn de huidige koersen en kunnen dagelijks veranderen gebaseerd op de globale markt. MGFG biedt de meest gunstige koers voor de verschillende verhandelde valuta´s vergeleken met andere financiële instellingen.

Breng uw geld nu meer