Taal

Tarieven

CodeCountryCurrencyWe BuyWe SellInverse BuyInverse Sell
AEDUnited Arab EmiratesDirhams0.328220.362763.04682.7566
CADCanadaDollars1111
CHFSwitzerlandFrancs1.385881.47160.72160.6795
CNYChinaYuan Renminbi0.18630.205925.36764.8564
EUREU CountriesEuro1.513631.561410.66070.6404
GBPUnited KingdomPounds1.696421.765660.58950.5664
JPYJapanYen0.011590.0128186.281378.064
OMROmanRials3.197323.39510.31280.2945
USDUSADollars1.261431.279190.79280.7817

Rates updated on 1/13/2021 at 20:27:40


De bovengenoemde valuta wisselkoersen zijn de huidige koersen en kunnen dagelijks veranderen gebaseerd op de globale markt. MGFG biedt de meest gunstige koers voor de verschillende verhandelde valuta´s vergeleken met andere financiële instellingen.

Breng uw geld nu meer