Taal

Tarieven

CodeCountryCurrencyWe BuyWe SellInverse BuyInverse Sell
AEDUnited Arab EmiratesDirhams0.322250.356173.10322.8076
CADCanadaDollars1111
CHFSwitzerlandFrancs1.308721.389680.76410.7196
CNYChinaYuan Renminbi0.183020.202285.4644.9436
EUREU CountriesEuro1.446581.492250.69130.6701
GBPUnited KingdomPounds1.685591.754390.59330.57
JPYJapanYen0.010690.0118193.567384.6561
OMROmanRials3.139083.333260.31860.3
USDUSADollars1.238441.255890.80750.7962

Rates updated on 7/6/2021 at 23:55:43


De bovengenoemde valuta wisselkoersen zijn de huidige koersen en kunnen dagelijks veranderen gebaseerd op de globale markt. MGFG biedt de meest gunstige koers voor de verschillende verhandelde valuta´s vergeleken met andere financiële instellingen.

Breng uw geld nu meer